Singapur stanowi bazę ponad 130 firm transportowych i niemal 60 przystani kontenerowych, a Polska – jako jedyna posiadająca bezpośrednie morskie połączenie kontenerowe z Azją – jest europejską bramą dla towarów z tego kontynentu. Oba kraje notują znaczący wzrost gospodarczy. Naturalną koleją rzeczy jest więc połączenie sił tych dwóch państw i ich przedsiębiorców. Im szybciej się to stanie, tym więcej obopólnych korzyści.

Na ożywieniu relacji gospodarczych skorzystać mogą zarówno firmy z branży logistycznej, jak i te zajmujące się ruchem lotniczym, produkcją materiałów budowlanych, chemicznych czy produktów spożywczych.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele polskiego rządu, dla którego krajowa gospodarka stanowi priorytet – działania biznesowe i rozwój infrastruktury mają w Polsce poparcie władz centralnych. Partnerem wydarzenia jest PSA – właściciel portu kontenerowego w Singapurze, a od niedawna jeden z właścicieli największego na Bałtyku głębokowodnego terminalu kontenerowego, który znajduje się w Porcie Gdańsk.

SINGAPORE MARITIME & BUSINESS MIXER to niepowtarzalna okazja do tego, by nawiązać relacje biznesowe oraz przekonać się, co przedsiębiorcy z Polski i Singapuru mogą sobie zaoferować.